La Bottega - bistro & obchod s italskými delikatesami

La Bottega - bistro & obchod s italskými delikatesami

11.06.2016: Italský šéfkuchař Riccardo Lucque, majitel restaurací Aromi a La Finestra, otevřel další bistro s obchodem La Bottega Tusarova v pražských Holešovicích na adrese Tusarova 39, Praha 7. Do holešovické pobočky otevřené od února 2015 můžete přijít ochutnat domácí Altamurský chléb, salámy, prosciutto, sýry, dezerty a těstoviny se skvělými italskými víny. I tady nabízejí tu nejlepší kávu od pravého mistra Gianni Frasiho.

Navštívit bistro můžete kdykoliv, je otevřeno každý den od 9 do 22 hodin (v neděli do 21 hodin). Připraví vám lahodné italské snídaně, každý den nové polední menu za 195 Kč a večer si vyberete z jídelního lístku několika chodovou večeři. 
 
Na každý den je připraven plnohodnotný sortiment lahodných jídel, která si můžete vychutnat na místě nebo nechat zabalit s sebou.
 
 
TĚSTOVINY
 
Každý den u vyrábíme v naší výrobně několik druhů čerstvých těstovin. K jejich výrobě, kromě raviol, používáme výhradně semolinovou mouku.
 
Naše nabídka obsahuje všechny druhy tradičních italských těstovin, jako jsou Pappardelle, Tagliatelle, Tagliolini, Fusilloni, Lanýžové Tagliolini, Špenátové Tagliolini, Tagliolini s červenou řepou, Tagliolini s pecorinem a s lanýžem, Ravioli plněné lososem a špenátem, mozzarellou a sušenými rajčaty, čtyřmi druhy sýrů (Quattro Formaggi), prosciuttem a ricottou, telecím masem a zeleninou.
 
DEZERTY
 
Hlavním cukrářem La Bottega Tusarova je Daniele Combi, který vyrábí dezerty podle tradičních receptů italských mistrů. K přípravě dezertů nepoužívá polotovary a rostlinné tuky, vše je připraveno v jeho dílně z kvalitních a pečlivě vybraných surovin.
 
Chystáte oslavu a chtěli byste překvapit opravdu originálním dezertem? Upečeme Vám dort podle Vašich přání. Využijte našich služeb a objednejte si dort na oslavu narozenin, výročí nebo svatby.
 
 
Pokud jste si oblíbili speciality restaurací Aromi a La Finestra, máte nyní jedinečnou možnost využít naší cateringové nabídky a vychutnat si své oblíbené pokrmy v klidu domova, v kanceláři nebo i na nějakém netradičním místě.
 
Zaměřujeme se převážně na italskou gastronomii. Při přípravě pokrmů hledíme na výběr a čerstvost surovin od našich přímých lokálních dodavatelů slunné Itálie. Nabízíme prvotřídní servis propojený s důrazem na dokonalost, kvalitu a pravou italskou pohostinnost. 
S námi se nebudete nudit a užijete si opravdový italský večírek.