Aktuality

La Bottega - bistro & obchod s italskými delikatesami

Italský šéfkuchař Riccardo Lucque, majitel restaurací Aromi a La Finestra, otevřel další bistro s obchodem La Bottega Tusarova v pražských Holešovicích na adrese Tusarova 39, Praha 7. Do holešovické pobočky otevřené od února 2015 můžete přijít ochutnat domácí Altamurský chléb, salámy, prosciutto, sýry, dezerty a těstoviny se skvělými italskými víny. I tady nabízejí tu nejlepší kávu od pravého mistra Gianni Frasiho.

One Cafe na www.rohanske-nabrezi.cz

Nová kavárna a restaurace One Cafe.

Co je Víkendový Relax.cz? Vaše potěšení!

Víkendový relax.cz je zde pro každého, komu záleží na tom, aby jeho víkendy byly co nejpříjemnější a patřičně si v čase, kdy nastávají, odpočinul v krásném prostředí. Vaše vzrušující myšlenky a představy mohou být naplněny, pokud znáte místa, kde Vás budou náležitě a s úsměvem hýčkat. Co může být cennějšího než Vaše výborné zdraví a hřejivý pocit štěstí z toho, že umíte potěšit nejen ostatní, ale i sami sebe? Nezapomínejte na své potřeby a přání.

Panský Dvůr v Dolních Počernicích je skvělé místo k relaxu

Dnešní nedělní ráno jsme si řekli, že se zajedeme podívat do vyhlášené restaurace Panský Dvůr, a již po příjezdu do krásného areálu, s výhledem na vodu, jsme vše dovršili skvělým jídlem a pitím... Ideální pro relax s rodinou, i na pracovní schůzku.

Malevil. Spojte gastronomické zážitky se sportem a krásnou přírodou

Malevil je podnik, kde můžete skloubit sportovní a gastronomické zážitky. Pokud patříte mezi milovníky golfu, neváhejte a vyrazte si zahrát na perfektní hřiště, které Malevil nabízí.

Hotel Churáňov. Příjemné ubytování na Šumavě

Hotel Churáňov patří mezi to nejlepší, co můžete na šumavském Zadově nalézt. Dobře se zde najíte, vše máte od hotelu kousek a dopřát si lze i krásný výhled.

KOBE restaurant. Nejjemnější steaky v Praze

Restauranty KOBE si zakládají na kvalitních surovinách, stylovém prostředí, příjemném a profesionálním přístupu. KOBE patří mezi absolutní špičku českých restaurací, do kterých se budete rádi vracet.

Staropramen přináší nový koncept. Jmenuje se Parlament!

Slavný smíchovský pivovar si na své restaurace potrpí. Všichni zajisté znáte síť Potrefená husa, která se stala již kultovní klasikou. Pivovar však přichází s dalším konceptem. Dámy a pánové, vítejte v Parlamentu.

Cafe Bar Wigwam nabídne indiánskou pohodu!

Restaurace a bar Wigwam je stylový podnik, který se vzhlédl v indiánském folklóru. Je to místo, kde se dobře najíte, ale i dobře napijete. A to je hlavní.

The Pub. Natočte si pivo sami!

Kdo by neznal ten pocit, když Vám číšník přinese pivo pod mírou. Rozmrzelost, nadávky a zmar! Dokážete si představit, že byste si mohli v hospodě pivo točit sami? Proč ne? V Pubu to lze.

Pivovarský klub. Restaurace, kde ochutnáte na 100 piv

Nebaví Vás podniky, kde se čepuje pořád to samé? Pak je čas na změnu. Zaskočte si do Pivovarského klubu a ochutnejte "zlatavé moky," které jste zaručeně ještě neměli.

Kavárna Do Větru. Studentská hospoda, která Vás chytí za srdce

Podnik kavárna Do Větru je milým společníkem pro Vás a Vaše přátele. Atmosféra je přívětivá a mile nostalgická. Ceny jsou rozumné a rozhodně Vás nezruinují.

Vinárna U Sudu. Víno, atmosféra a muzika!

V ulici Vodičkova se nachází vinárna U Sudu. Dnes se jedná už o kultovní podnik, kde se můžete dobře pobavit, skvěle napít a užít si neopakovatelnou atmosféru pražského nočního života.

Klášterní pivovar Strahov spojuje tradici s vynikajícím pivem!

Při pivních toulkách po pražských restauracích a barech byste neměli opomenout klášterní pivovar Strahov. Jedná se o jedinečný podnik, kde se dobře najíte, napijete a užijte si skvělou atmosféru.

Restaurace Kaštan. Klidné posezení kousek od Divoké Šárky

Venku už začíná pomalu vykukovat sluníčko. To znamená jediné. Brzy se budou otevírat zahrádky, kde budeme s obličejem natočeným k paprskům popíjet vychlazené pivo. Jednu takovou naleznete ve Vokovicích.

Fine Burger bistro Dish! Amerika za dveřmi

Americká kuchyně se poslední dobou stává oblíbenější a oblíbenější. Zákazníci vyhledávají podniky, kde dostanou pořádnou dávku amerických chutí. Pokud mezi ně patříte, zaměřte se na Dish.

U Vejvodů mají nejlepší Plzeň!

Jestli patříte mezi milovníky piva, určitě jste slyšeli o restaurace U Vejvodů. Pokud ne, tak zbystřete. Dostanete zde chutnou Plzeň za třicet šest korun, dobře se najíte a hlavně si užijete atmosféru staročeské pivnice.

Hotel u Medvídků: dobré pivo a ubytování v centru Prahy

Mezi Národním divadlem a Staroměstským náměstím se nachází kultovní hotel a pivovar u Medvídků. Co nabízí? Příjemné ubytování, vynikající pivo a dobré jídlo. U Medvídků Vám zkrátka nic chybět nebude!

Ve Vodňanech se na ryby chodí ke Zlatému soudku.

Vodňany patří mezi jihočeská města, kde si s oblibou dají k obědu rybu. A na tu se chodí ke Zlatému soudku! Restaurace po několika letech patří mezi již kultovní podniky, kde Vám udělají nejlepší salát z uzených ryb široko daleko.